Yazılarımız

ACCESS BARS İLE DEPRESYONA NASIL VEDA EDİLİR ?

 

ACCESS BARS İLE DEPRESYONA NASIL VEDA EDİLİR ?

Geçenlerde bir danışanım annesini seansa getirdi. Öfkeli ve çaresiz bir şekilde “annemi size bırakıyorum, ne yapıyorsanız yapın lütfen, artık hiçbirimiz tahammül edemiyoruz ona” dedi. Ben de sakince olanı biteni anlatmasını istedim.

“ Annem uzun zamandır depresyonda, kimseyle konuşmuyor, yemiyor, içmiyor, hiçbirimizin yüzüne bakmıyor, sadece kendi kendine sürekli ölmek istediğini mırıldanıp duruyordu. Onu böyle görmeye dayanamıyorduk. Durum epey vahimdi anlayacağınız. 2 hafta önce Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine yatırdık. 10 gün hastanede tedavi gördükten sonra doktorlar bazı antidepresanlar verdiler ve sonrasında annem taburcu oldu. Değişen hiçbirşey olmadığı gibi, ilaçlar annemi daha da hayattan kopartmaya başlamıştı. Lütfen annemi iyileştirin” dedi.

Kadıncağız koltukta başı sürekli önde “ben ölmek istiyorum,beni bırakın” diyerek bir öne bir arkaya doğru sallanıyordu.

İçimden bir ses danışanıma, Kuantum tekniklerinden önce “ACCESS BARS” enerji uygulamamı söylüyordu. Herzamanki gibi iç sesimi dinledim ve çalışmayı uyguladım.

Access Bars’ı uyguladıktan sonra danışanım ilk defa başını kaldırıp gözlerime baktı, kısık bir sesle ve hafifçe tebessüm ederek “bana ne yaptınız bilmiyorum ama çok tuhaf, şu an iyi hissediyorum kendimi”dedi. Tabi çok mutlu olmuştum .

Ama en güzel haber ertesi gün oğlundan geldi, telefonda ; “Biliyor musunuz annem uzun zamandır ilk defa sabah bizimle kahvaltı yaptı, üstelik herbirimizin gözlerinin içine bakarak ve neşeli bir şekilde sohbet etti. Ölmek istiyorum cümlesindense eser yok. Şükürler olsun…”dedi.

Tabi, pozitif dönüşümüne tanık olduğum her insan gibi bu dönüşüm de beni tarifsiz mutlu etmişti.

Sonrasında belirli periyotlarda Access bars’a  devam ettik. Birkaç seanstan sonra danışanım antidepresanlarını bıraktı.

Burada önemli olan şu ki ; asıl şifacı her zaman şifayı almak isteyendir.

TANRI’NIN ŞİFASI HEPİMİZİN ÜZERİNDE OLSUN…