ACCESS BARS

 

 

ACCESS BARS

Access The Bars® Access Enerji Dönüşümü (Access Energy Transformation ) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika’da Gary Douglas ve Dr.Dain Heer tarafından geliştirilmiştir.

Access, arzu ettiğimiz hayatı yaşamaktan alıkoyan alışkanlık, yargı ve kararları hızlıca, basitçe ve pratik şekilde değiştirebilmemizi sağlayan ve hayatımızda daha çok berraklık, kolaylık, neşe, ihtişam, bilinç yaratmak üzere tasarlanmış araçlar ve süreçler düzenidir.

Bilinç; daha fazla olanak, daha fazla seçenek ve hayattan daha fazlasını alabilmek için sürekli farkında olabilme yeteneğidir.

Access sizi, gerçekte olduğunuz sonsuz varlığın bilincinde olmaya ve olduğunuzu sandığınızın ötesinde bir hayat yaratmaya yardım eder. Sonsuz bir varlık olarak sonsuz sezinleme, bilme, olma, kabul etme haliyle hareket edersiniz. Sonsuz bir varlık olarak herşey her an mümkündür ve seçim şansı sizdedir.

 BARS, ACCESS’İN BAŞLANGIÇ UYGULAMASIDIR. 

Başınızda işleyen ve yaşamınızın farklı yanlarına bağlı olan 32 enerji barı (çubuklar) vardır. Bu barlar şimdiye dek herhangi birşey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenlerini depolar.

Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik ve para vb. için 32 farklı bar vardır. Her bar yaşamınızın o yanı veya alanına karşılık gelir.

Örneğin para ile ilgili sahip olduğunuz her düşünce ve o düşüncenin enerjisi “para” adı verilen barda saklanır.

 

Doğduğumuz andan itibaren ebeveynlerimiz, akrabalarımız, çevremiz, öğretmenlerimiz ve toplumumuz  tarafından, aslında  bize ait olmayan çeşitli yargılarla donatılırız. Ve biz kendi gerçeğimizi, aslında kim olduğumuzu unuturuz. Yargılar hayatımızda her zaman kısıtlamalar yaratır. Hayatımızı bu kısıtlamalarla yaşamaya çalışırız. Dolayısıyla, gerçekte değişmesini  istediğimiz şeyleri  değiştirme imkânımız olmaz.

BARS uygulaması sayesinde kişi, yıllar içinde biriktirdiği, zihnen kendisini yoran, takıntı haline getirdiği eski düşünce kalıplarından ve hayatının her alandaki blokaj ve tıkanıklıklardan kurtulur. Bu uygulama sayesinde kendimize bilerek ya da bilmeden koyduğumuz kısıtlamalar, rahatsız edici anılarımız, hastalanmamıza neden olan düşüncelerimiz, karmadan gelen zorluklar ve takıntılarımız, bir daha geri dönmemek üzere kayıtlarımızdan silinir.

Bu dönüştürücü çalışmayı tek günlük seminerde öğrenip uygulayabileceksiniz. Bu eğitimi 2 kez tekrarlarsanız, sizde uygulayıcı ve Bars eğitmeni olabilirsiniz.

 

 ACCESS BARS SEANSLARINDAN SAĞLANABİLECEK FAYDALAR 

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.

* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır

* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.

* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.

* Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.

* Sigara ve alkol gibi bağımlılıkları bıraktırmada yardımcı olur.

* Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.

* Bedenin yaşlanma hızını azaltır.

* Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.

* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.

* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.

* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.

* Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.

* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.

* Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.

* Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.

* Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.

* Dikkat Eksikliği, hiperaktivite bozukluğu (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların   aşılmasında yardımcı olur.

* Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

U Y A R I

Kuantum Dönüşüm ve Gelişim Merkezi tarafından düzenlenen bireysel seanslar, eğitimler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.