REGRESYON (GEÇMİŞ YAŞAM) ÇALIŞMALARI

REGRESYON (GEÇMİŞ YAŞAM) ÇALIŞMALARI

Geçmişin izlerinin temizlemesine ve şifalanmasına yardım etmeyi amaçlayan bir çalışmadır. Geçmiş Yaşam Regresyon çalışması; depresyon, fobiler, kaygı, endişe, açıklanamayan ağrılar, panik atak, travma sonrası stres, takıntılı düşünceler, karma temizliği, ayrıca enerji alanının davetsiz enerjilerden temizlenmesi durumlarında etkinliği dünya çapında yapılan çalışmalarla birçok kez kanıtlanmış, birçok psikoterapi disiplinin kullandığı bir çalışmadır.

Regresyon çalışması ile sadece geçmiş yaşamı değil, aynı zamanda şimdiki hayatınızda yaşanmış olan taciz, dayak ve sevilen birinin ölümü gibi kişide iz bırakmış olan deneyimleri çözümleyerek, bunların olumsuz izlerini dönüştürmeniz mümkün. Kronik migren ağrınız, tekrarlayan kabuslarınız veya belinizde oluşan probleminiz, size eski bir kazayı veya yarayı anlatıyor olabilir. Şu anda huzurlu bir hayat yaşamaktan sizi alıkoyan boğaz ağrısı, geçmiş hayatınızda yaşanmış bir tıkanma veya boğulma olayından kaynaklanıyor olabilir.

Geçmiş hayatlarınızdan gelen travmatik anılar bilinçli farkındalığınıza, anksiyete, panik atak, öfke, depresyon, fobiler, takıntılar, tekrarlayan ilişki problemleri, kabuslar, bloke olmuş duygular ve açıklanamayan fiziksel ağrılar olarak gelebilirler. Geçmiş Yaşam Regresyonu bu hayatın yanılsama ve karışıklıklarının ötesini görmenizi sağlar ve şimdiki hayatınızı etkileyen geçmiş hayatınıza şifa getirmeniz konusunda sizi destekler.

 

U Y A R I

Kuantum Dönüşüm ve Gelişim Merkezi tarafından düzenlenen bireysel seanslar, eğitimler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.