BİREYSEL KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU

BİREYSEL KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU

Bireysel Kuantum Yaşam Koçluğu; Yaşamındaki iş, ilişkiler  vb. konularda  sürekli aynı kısırdöngüleri yaşayan, bunlar neden hep benim başıma geliyor dedirtecek kadar kendini bu döngüler karşısında çaresiz, yalnız, sıkışmış hisseden ve yaşama dair anlam arayışı artan danışanlarımıza yönelik yapılan, kişiyi tüm bu döngü zincirlerinden sıyırıp arzu ettiği yaşamı idame etmesini sağlayacak  bütünsel bir koçluk programıdır.

BİREYSEL KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞUNUN FAYDALARI

* Sevdiğiniz ve istediğiniz hayatı tasarlamak ve yaşamak

* Kişinin öfke, kaygı, üzüntü, panik, vesvese, nefret, kıskançlık gibi duygularının sebebini farketmesini sağlamak ve bunları mutluluk, hoşgörülü ve huzurlu olmak, sakinlik, dinginlik ile dönüştürmek

* Hayat amacınızı ve yeteneklerinizi farketmek ve geliştirmek,

* Bireysel Yaşam Koçluğu aynı zamanda; arzu ettiğiniz yaşama ulaşmanızı engelleyen korku zincirlerini ortadan kaldırarak sizi korku ve endişe gibi duygulardan özgürleştirir. Bu korkular; gelecek korkusu, parasız kalma korkusu, hastalanma korkusu, özgüvensizlik, güvensizlik korkusu, yetersizlik korkusu, değersizlik korkusu, çaresizlik korkusu,yalnız kalma korkusu,önemsenmeme ve sevilmeme korkusu  gibi temel korkular olabildiği gibi, asansöre binememe, araba kullanamama, denize girememe, yükseğe çıkamama, yalnız veya karanlıkta kalamama gibi spesifik korkular da olabilir.

Seanslar tüm bu korkularınızdan arınmanızı sağlar. Böylelikle bolluk ve bereket bilinciyle parayı, özgüven ve güven bilinciyle mutlu aşk ve ilişkileri, yeterlilik ve güçlü olma bilinciyle iş ve kariyerde başarılı olma ve yükselmeyi vs. sağlayabilirsiniz.